HŽ 1061

tomo-ri
Posts: 120
Joined: 10 Aug 2010, 11:27
Location: Rijeka
Contact:

HŽ 1061

Unread post by tomo-ri »

S obzirom da nisam direktno u svezi poslova koji obavljaju cjenjeni strojovođe već samo kao "dežurni" snimatelj dotičnih lokomotiva po Rijeci i okolici, zanima me zna li tko odkud odjednom "navala" odlazaka lokomotiva 1061 u Zagreb na popravke? Jer sve ovo mi nekako, laički gledajuć', daje za naslutiti da neće tako skoro doć nova struja do Rijeke (25kV). Koliko ja imam obavijesti, 005 (osobo sam je vidio i snimio par sati prije odlaska za Zagreb) i 015 su u Gredelju (za 015 mi nije baš 100%-tno sigurna informacija da je ona tamo), 012 je navodno već trebala bit u eksploataciji i to bi onda bilo čak ( :mrgreen: ) 12 aktivnih lokomotiva kroz neki skori period. A nešto se šuška da bi još dve-tri trebale na popravak od onih što stoje na radnom kolosjeku kod ložione.

Sve sam ovo doznao od izvora sa remize tako da ako ovo i nije istina onda je tip i mene zmuljao :kul .
Image

Image
Z.E.
Član SSH
Posts: 155
Joined: 10 Feb 2010, 15:28

Re: HŽ 1061

Unread post by Z.E. »

tomo-ri wrote:S obzirom da nisam direktno u svezi poslova koji obavljaju cjenjeni strojovođe već samo kao "dežurni" snimatelj dotičnih lokomotiva po Rijeci i okolici, zanima me zna li tko odkud odjednom "navala" odlazaka lokomotiva 1061 u Zagreb na popravke? Jer sve ovo mi nekako, laički gledajuć', daje za naslutiti da neće tako skoro doć nova struja do Rijeke (25kV). Koliko ja imam obavijesti, 005 (osobo sam je vidio i snimio par sati prije odlaska za Zagreb) i 015 su u Gredelju (za 015 mi nije baš 100%-tno sigurna informacija da je ona tamo), 012 je navodno već trebala bit u eksploataciji i to bi onda bilo čak ( :mrgreen: ) 12 aktivnih lokomotiva kroz neki skori period. A nešto se šuška da bi još dve-tri trebale na popravak od onih što stoje na radnom kolosjeku kod ložione.

Sve sam ovo doznao od izvora sa remize tako da ako ovo i nije istina onda je tip i mene zmuljao :kul .

tomo...čuo si vjerojatno na novoj-tv onu Valdecovu uzrečicu: "gdje prestaje trag tu počinje istraga"...
na HŽ ti vrijedi uzrečica: "gdje prestaje logika tu počinje željeznica"....
tomo-ri
Posts: 120
Joined: 10 Aug 2010, 11:27
Location: Rijeka
Contact:

Re: HŽ 1061

Unread post by tomo-ri »

A da :mrgreen: , nažalost! Nisam se to jednom osvjedočio :kul .
Image

Image
namil
Član SSH
Posts: 440
Joined: 24 Feb 2010, 15:21

Re: HŽ 1061

Unread post by namil »

Još jedna lokomotiva uništena od strane "problematične" infrastrukture...vodi li vuča evidenciju o uništenim vlakovima i lokomotivama zbog neuređene infrastrukture...
Počeli su olako gaziti preko mrtvih Strojovođa,
a sve radi svoje bahatosti,neprofesionalnosti i osobnih interesa,
bezosjećajni za svaki ljudski život izgubljen njihovom greškom...
GLUHI
Član SSH
Posts: 138
Joined: 02 Mar 2010, 20:56

Re: HŽ 1061

Unread post by GLUHI »

Nisu nikad ni prestali gaziti po nama.
tomo-ri
Posts: 120
Joined: 10 Aug 2010, 11:27
Location: Rijeka
Contact:

Re: HŽ 1061

Unread post by tomo-ri »

Noćas je 015 otišla put Gredelja jer je nisu mogli sriktat u riječkom OVV-u. Utorak i srijedu su radili na njoj ali nema joj lijeka pa su ju poslali u metropolu dok je još važeća garancija. S petnajsticom je otišao i "Đuran" 101. Oboje kao neradne lokomotive! Što je "Đuranu" nisam uspio saznati
Image

Image
Laurus
Posts: 1
Joined: 06 Apr 2013, 20:59

Re: HŽ 1061

Unread post by Laurus »

ImageImage
ImageImage
ImageImage
Post Reply