odmaralište sindikalno u Murteru-Reflektor d.o.o

billi3
Posts: 24
Joined: 07 Apr 2010, 22:26

odmaralište sindikalno u Murteru-Reflektor d.o.o

Unread post by billi3 »

Pozdrav svima. Volio bih da otvorimo temu glede sindikalnog odmarališta u Murteru. Znam da i Vi ili većina zna da je vlasnik pet podružnica ssh i jedne podružnice održavanja. Te nebih o tome puno. Volio bih da mi netko od odgovornih objasni na koji se način i po kojima kriterijima bira direktor Reflektora d.o.o. koji gospodari sindikalnom imovinom.Pošto sam čuo da je dosadašnji direktor dao ostavku a da poslovna godina do sad nikad nije bila tako uspješna kao protekla.Bio sam nekoliko godina i gost u bungalovima a redoviti sam u kafiću.U kafić ću i dalje dolaziti a smještaj i hrana nikad više. Kuvarica nije ni k od tog zvanja.Jela je podgrijavala,juhe su bile rijetke...i dosta toga. A iz razgovora sa pojedinim uposlenicima sam doznao da to nije do vlasnika čitaj sindikata,jer vlasnik inzistira da budu najbolji dobavljači tj oni koji nude najkvalitetnije namjernice. Da ne škrtari ni na čemu i da mu je važno da gosti,prije svega članovi sindikata i njihovi članovi obitelji budu zadovoljni.Ali odlaskom dugogodišnjeg kuvara mislim da se zvao Krešo hrana je postala katastrofa. Ispada da se nemože naći osoba koja zna kuvati. Tko ne vjeruje ovoj mojoj priči neka samo pita druge goste i doznat će da kuvarica nije znala napraviti grah. Da je u njega ubacivala ostatke mesa od prijašnjih obroka a na to je nitko nije primoravao. I da su grah i paprika imali isti okus zbog začina.I masa drugih nebuloza. Nadam se da će mi barem netko uspjeti dati odgovor i objašnjenje za primanje radne snage i gdje se ti natječaji objkavljivaju.A ako i ne dobijem odgovor neće me to priječiti da dođem popiti pivo. Billi3
Ante Brletic
Član SSH
Posts: 952
Joined: 08 Feb 2010, 20:20
Location: Stari Mikanovci

Re: odmaralište sindikalno u Murteru-Reflektor d.o.o

Unread post by Ante Brletic »

Kao i obično, nema te osobe na svijetu koja će udovoljiti svima i udovoljiti sve prohtjeve. Ne kažem da je kuharica idealna niti da je loša, istina je da smo bili 3 dana dolje na sindikalnom druženju i da je hrana bila izvrsna, a vjeruj mi ako netko može naći primjedbu onda sam tu prvi ja osobno.

Ostalo ne znam ! ;)
Ako ne treba jesti u dva ujutro...čemu onda svijetlo u hladnjaku ???
maki
Posts: 18
Joined: 09 Feb 2010, 22:40
Location: Varaždin, Zagreb, Koprivnica

Re: odmaralište sindikalno u Murteru-Reflektor d.o.o

Unread post by maki »

Volio bih da mi netko od odgovornih objasni
A ko si ti da pitaš, ako smijem pitati, da ti se tumači poslovna politika jedne tvrke?
billi3
Posts: 24
Joined: 07 Apr 2010, 22:26

Re: odmaralište sindikalno u Murteru-Reflektor d.o.o

Unread post by billi3 »

Za Makija.KAD si bio gost i u kojoj si ti funkciji ili bolje u ime koga se interesiraš tko sam ja pa postavljam pitanja. Ja sigurno nisam glas i dignuta ruka. A kolega koji je bio zadovoljan hranom samo mi je žao što nije napisao je li jeo rižu na kuglu ili trokut ili romb:)
billi3
Posts: 24
Joined: 07 Apr 2010, 22:26

Re: odmaralište sindikalno u Murteru-Reflektor d.o.o

Unread post by billi3 »

maki wrote:
Volio bih da mi netko od odgovornih objasni
A ko si ti da pitaš, ako smijem pitati, da ti se tumači poslovna politika jedne tvrke?
Poslo sam ti odgovor a i evo ti ga i ovako.Tko si ti da se interesitaš što se ja interesiram ili u čije se ime interesiraš.Kad si bio gost ako si uopće bio. Ili i ti ovaj forum doživbljavaš kao prostor u kmojem se samo može hvaliti i to samo određeni ljudi.Maki pozdrav. :lol:
Last edited by billi3 on 27 Jan 2012, 22:44, edited 1 time in total.
billi3
Posts: 24
Joined: 07 Apr 2010, 22:26

Re: odmaralište sindikalno u Murteru-Reflektor d.o.o

Unread post by billi3 »

Ante Brletic wrote:Kao i obično, nema te osobe na svijetu koja će udovoljiti svima i udovoljiti sve prohtjeve. Ne kažem da je kuharica idealna niti da je loša, istina je da smo bili 3 dana dolje na sindikalnom druženju i da je hrana bila izvrsna, a vjeruj mi ako netko može naći primjedbu onda sam tu prvi ja osobno.

Ostalo ne znam ! ;)
A ti sigurno si neki kulinarski stručnjak.Nisi napisao jesi li jeo rižu na kuglu ili trokut ili romb :lol:
Ante Brletic
Član SSH
Posts: 952
Joined: 08 Feb 2010, 20:20
Location: Stari Mikanovci

Re: odmaralište sindikalno u Murteru-Reflektor d.o.o

Unread post by Ante Brletic »

billi3 wrote: A ti sigurno si neki kulinarski stručnjak.Nisi napisao jesi li jeo rižu na kuglu ili trokut ili romb :lol:

na riži živi 4 milijarde kineza i živiv su i bolje zdravi od nas...što bi ti....janjetinu svaki dan i odojka sa ražnja !? :lol:
Ako ne treba jesti u dva ujutro...čemu onda svijetlo u hladnjaku ???
billi3
Posts: 24
Joined: 07 Apr 2010, 22:26

Re: odmaralište sindikalno u Murteru-Reflektor d.o.o

Unread post by billi3 »

Ante Brletic wrote:
billi3 wrote: A ti sigurno si neki kulinarski stručnjak.Nisi napisao jesi li jeo rižu na kuglu ili trokut ili romb :lol:

na riži živi 4 milijarde kineza i živiv su i bolje zdravi od nas...što bi ti....janjetinu svaki dan i odojka sa ražnja !? :lol:[/quote
Riža je izvanredna hrana samo ako je nejedeš u našem odmaralištu.Iskuhana preko svake mjere. Nije ovde riža problem ni janjetina ili odojak već osoba koja radi u kuhinji,kuvar tj kuvarica koja nema pojma o kuhanju. I pitanje je zašto se takva osoba upošljava jer rastjeruje goste.
Andre Lenk
Site Admin
Posts: 1448
Joined: 20 Jan 2010, 20:47

Re: odmaralište sindikalno u Murteru-Reflektor d.o.o

Unread post by Andre Lenk »

bili3 upozorenje zbog neprimjerenih postova

upite o poslovanju ili neposlovanju tvrtke Reflektor uputite putem kontakata na

www.reflektor.hr
Etno kuća
Tipična kuća sa isključenom strujom,vodom i telefonom zbog neplaćenih računa.
billi3
Posts: 24
Joined: 07 Apr 2010, 22:26

Re: odmaralište sindikalno u Murteru-Reflektor d.o.o

Unread post by billi3 »

Andre Lenk wrote:bili3 upozorenje zbog neprimjerenih postova

upite o poslovanju ili neposlovanju tvrtke Reflektor uputite putem kontakata na

http://www.reflektor.hr
? ? ? ? ? ? ? ?
billi3
Posts: 24
Joined: 07 Apr 2010, 22:26

Re: odmaralište sindikalno u Murteru-Reflektor d.o.o

Unread post by billi3 »

billi3 wrote:
Andre Lenk wrote:bili3 upozorenje zbog neprimjerenih postova

upite o poslovanju ili neposlovanju tvrtke Reflektor uputite putem kontakata na

http://www.reflektor.hr
? ? ? ? ? ? ? ?
??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
frenki
Član SSH
Posts: 432
Joined: 14 Feb 2010, 05:26

Re: odmaralište sindikalno u Murteru-Reflektor d.o.o

Unread post by frenki »

Hebote billi3, ti zapeo za taj Murter! Pa tko te tjera da tu ljetuješ, što ne odeš na neko krstarenje, concordiu, naprimjer? :wc
Dalibor Petrovic
Moderator
Posts: 888
Joined: 03 Feb 2010, 22:51
Location: Bjelovar / Zagreb
Contact:

Re: odmaralište sindikalno u Murteru-Reflektor d.o.o

Unread post by Dalibor Petrovic »

frenki wrote:Hebote billi3, ti zapeo za taj Murter! Pa tko te tjera da tu ljetuješ, što ne odeš na neko krstarenje, concordiu, naprimjer? :wc

Hahaha... svaka čast frenki, nasmijao si me do suza...
Ma nisam nešto siguran da billi3 uopće ljetuje na Murteru, nekako mi se čini da je tamo duže nego li traje ljeto :kul
Ako se boriš - možda ćeš izgubiti. Ako se predaš - sigurno si izgubio!
varaždinec
Član SSH
Posts: 224
Joined: 10 Feb 2010, 08:35
Location: Varaždin

Re: odmaralište sindikalno u Murteru-Reflektor d.o.o

Unread post by varaždinec »

frenki wrote:Hebote billi3, ti zapeo za taj Murter! Pa tko te tjera da tu ljetuješ, što ne odeš na neko krstarenje, concordiu, naprimjer? :wc
Baš šteta da se ovdje ne može lajkati ko na fejsu :beer
billi3
Posts: 24
Joined: 07 Apr 2010, 22:26

Re: odmaralište sindikalno u Murteru-Reflektor d.o.o

Unread post by billi3 »

frenki wrote:Hebote billi3, ti zapeo za taj Murter! Pa tko te tjera da tu ljetuješ, što ne odeš na neko krstarenje, concordiu, naprimjer? :wc
pa imaš pravo. sindikalno odmaralištew i jest concordiu. samo što još nije potopljeno,a ništa nisi napisao da bi dokazao da nisam u pravu.
Post Reply