kritika

Dalibor Petrovic
Moderator
Posts: 888
Joined: 03 Feb 2010, 22:51
Location: Bjelovar / Zagreb
Contact:

kritika

Unread post by Dalibor Petrovic »

korektor_21 wrote:Odlična stranica , a šta sa onima kojima je 2% puno za platit,može li se biti pridruženi član.
LJep pozdrav
Hvala vam na pohvali u ime svih onih koji su doprinijeli tome da vam se ova stranica sviđa, ali i u ime 97% hrvatskih strojovođa koji su članovi ovoga Sindikata. Na žalost Parlaonica će ostati zatvorena u jednom dijelu za vas naprosto zato što niste član prvog hrvatskog sindikata. To vam je kao i u vašoj zgradi - nit kupujete namirnice za ručak susjedima u stanu do vas, nit možete sudjelovati u raspravi vaših susjeda u susjednom stanu što će oni kuhati i jesti.
Drago nam je da sudjelujete u radu Parlaonice hrvatskih strojovođa - naravno - poštujući pravila koja u njoj vladaju a jedno od njih je da o Sindikatu strojovođa Hrvatske OVDJE mogu raspravljati samo ljudi koji ga čine. Vi, na žalost ne možete to vidjeti, a niti vas se - budimo pošteni - to i tiče, no Oni to i rade, ali među sobom (riječ Oni namjerno je napisana velikim slovom).
Dakle, dobro nam došli, no klonite se rasprave o "našem jelovniku". Naš jelovnik, naša stavar. I dok se god pridržavate tog načela, vi ćete uživati na ovom forumu i mi u vašem prisustvu.
Ako se boriš - možda ćeš izgubiti. Ako se predaš - sigurno si izgubio!
korektor_21
Posts: 2
Joined: 12 Feb 2010, 12:17

Kritike

Unread post by korektor_21 »

A šta bi vi gos.Petroviću rekli kabi ja rekao da sam ja osnivao taj sindikat i plaćam članarinu a neželim da me se kontrolira u toj mjeri ,samo recite čega se vi bojite možda kad već pričate o jelovniku da kažete čija je trpeza prebogata a na čijoj su mrvice.
Toliko o dobrim namjerama ,kako sam ja legalist ,pravila prihvaćam a kontrolu na osnovi osobnih podataka ne prihvaćam.
Nitko u ograničanim uvjetima i pred kameram nemože uživati osim narcisodnih.
Znam i ja vama želim sve dobro ,od sutra nemaš 97 % nego 96,9999999999999999%.ćaos
Last edited by Andre Lenk on 14 Feb 2010, 17:09, edited 1 time in total.
Reason: izbacivanje nepotrebnog citata, prebacivanje teme iz pohvala u kritike
Dalibor Petrovic
Moderator
Posts: 888
Joined: 03 Feb 2010, 22:51
Location: Bjelovar / Zagreb
Contact:

Re: Kritike

Unread post by Dalibor Petrovic »

korektor_21 wrote:A šta bi vi gos.Petroviću rekli kabi ja rekao da sam ja osnivao taj sindikat i plaćam članarinu a neželim da me se kontrolira u toj mjeri ,samo recite čega se vi bojite možda kad već pričate o jelovniku da kažete čija je trpeza prebogata a na čijoj su mrvice.
Toliko o dobrim namjerama ,kako sam ja legalist ,pravila prihvaćam a kontrolu na osnovi osobnih podataka ne prihvaćam.
Nitko u ograničanim uvjetima i pred kameram nemože uživati osim narcisodnih.
Znam i ja vama želim sve dobro ,od sutra nemaš 97 % nego 96,9999999999999999%.ćaos
Dragi korektore_21., žao mi je ako ste se osjetili povrijeđenim, ali - još jednom - ne možete na ovoj stranici imati prava kao i članovi Sindikata strojovođa, ma koliko god se vi ljutili ili nekog vrijeđali zbog toga. Nemojte se truditi objašnjavati da vi možda jeste član Sindikata strojovođa, kad to niste - još od 2005. godine, kada ste osnovali jednu drugu omanju organizaciju. Naime, zaboravili ste da ste s iste e-mail adrese s kojom ste se registrirali u Parlaonici već slali nekoliko e-mailova u prošlosti. A i stil pisanja, poštovani gospodine Z.K. iz Splita, vam je jako, jako prepoznatljiv. I to ne samo zbog nepoznavanja jezika.
Iako smo to sve znali, potvrdili smo vam registraciju do one razine do koje možemo. Osobno bih volio da možete vidjeti o čemu svih ovih, za sada, preko 60 registriranih članova Sindikata strojovođa raspravlja - javno i bez dlake na tipkovnici - no jako mi je žao jer to je privilegija (samo prva u nizu) koju imaju članovi prvog hrvatskog sindikata koji - za vašu informaciju - okuplja od danas 97,001 % strojovođa (a vi se raspitajte u svojim redovima o čemu je riječ).

Pozdrav svima u Splitu, pa i Vama.
Ako se boriš - možda ćeš izgubiti. Ako se predaš - sigurno si izgubio!
btopalović
Posts: 4
Joined: 16 Feb 2010, 18:13

Re: kritika

Unread post by btopalović »

Na žalost još nisam dobio pravo pristupa sindikalnim temama, pa ne mogu u potpunosti sudjelovati.

Nadam se skorom završetku provjere.

Nakon kratke „šetnje“ pozdrav svim kolegama!
btopalović
Posts: 4
Joined: 16 Feb 2010, 18:13

Re: kritika

Unread post by btopalović »

Poštovani,
još 16.veljače, zatražio sam pristup u kategoriji „Sindikalne“ aktivnosti“, u skladu s postavljenim pravilima.
Do dan-danas mi nije omogućen pristup toj kategoriji.

Napominjem da sam tom prilikom dao sve tražene podatke, dakle korisničko ime btopalović, VPN 24-51, član SSH od 01. travnja 1996. godine.

Molim „gospodare demokracije“ da postupe sukladno dogovorenim pravilima, koje vrijede za sve članove SSH.

S iskrenim poštovanjem!
Andre Lenk
Site Admin
Posts: 1448
Joined: 20 Jan 2010, 20:47

Re: kritika

Unread post by Andre Lenk »

Poštovani kolega,



provjera statusa člana, kada ste vi u pitanju, je obavljena. Tom prilikom utvrđeno da je u vašem slučaju pokrenut stegovni postupak u Podružnici Zagreb i to zbog, kako se navodi, osnovane sumnje u:

- grubog kršenja Statuta SSH,

- obmanjivanja članstva iznošenjem neistinitih podataka,

- upućivanja članstva na odbijanje prava iz Kolektivnog ugovora čime su neki članovi dovedeni u zabludu kojom su izgubili značajna sredstva i prava,

- djelovanja protivno odlukama tijela SSH,

- sudjelovanja u aktivnostima slabljenja zaštite članova SSH koji su imali izvanredne događaje

- sudjelovanja u radu u drugim sindikatima

- prijenos informacija sa sindikalnih sastanaka poslovodstvu nekih društava HŽ-a



Stoga, pristup kategoriji „Sindikalne aktivnosti“ bit će vam ili neće dodijeljen tek nakon Odluke Izvršnog odbora vaše podružnice.

No, unatoč tome, vjerujem da vam kao administratoru foruma jednog drugog sindikata neće biti dosadno na internetu.
Svaka daljnja i opetovana rasprava o vašem statusu i radu sindikata van sindikalnog foruma bit će adekvatno sankcionirana.
Etno kuća
Tipična kuća sa isključenom strujom,vodom i telefonom zbog neplaćenih računa.
dkova
Član SSH
Posts: 18
Joined: 05 Mar 2010, 14:20
Location: Slavonski Brod

Re: kritika

Unread post by dkova »

kada će sat na parlaonici preći na ljetno vrijeme.
lion406
Član SSH
Posts: 41
Joined: 13 Feb 2013, 17:38
Location: Zagreb

Re: kritika

Unread post by lion406 »

dkova wrote:kada će sat na parlaonici preći na ljetno vrijeme.
:) kad odeš u svoj profil i u postavkama staviš oznaku na DA za ljetno računanje vremena tad će i vrijeme biti dobro ;)
dkova
Član SSH
Posts: 18
Joined: 05 Mar 2010, 14:20
Location: Slavonski Brod

Re: kritika

Unread post by dkova »

lion406 wrote:
dkova wrote:kada će sat na parlaonici preći na ljetno vrijeme.
:) kad odeš u svoj profil i u postavkama staviš oznaku na DA za ljetno računanje vremena tad će i vrijeme biti dobro ;)
hvala kolega
Prle Kc
Član SSH
Posts: 329
Joined: 02 Mar 2011, 13:14

Re: kritika

Unread post by Prle Kc »

Molio bih moderatore da poslože forum da se mogu stavljat fotografije kao na ostale forume, a ne da forum izgleda kao iz kamenog doba!
garlic
Član SSH
Posts: 406
Joined: 18 Feb 2010, 20:14
Location: Zagreb

Re: kritika

Unread post by garlic »

Prle Kc wrote:Molio bih moderatore da poslože forum da se mogu stavljat fotografije kao na ostale forume, a ne da forum izgleda kao iz kamenog doba!

Mogu se stavljati sljike ali...?

Npr, ja ovdje stavljam sljike ruske manevarke kakvu bih volio voziti. U upravljačnici imaju i mikrovalnu pećku marke Candy... :D
Da se podhitno nabavi takvih 5-6 lokomotiva za ZG GK. :idea:

Image

Image
Prle Kc
Član SSH
Posts: 329
Joined: 02 Mar 2011, 13:14

Re: kritika

Unread post by Prle Kc »

kolega garlic ima tema u koje idu pripadajuće slike, npr. Koprivnica druženje članova ili Murter. na nekim forumima ti treba dva klika mišem, a ovdje!¨?? o tome pišem, nažalost moderatori su se pogubili u vremenu i prostoru.
garlic
Član SSH
Posts: 406
Joined: 18 Feb 2010, 20:14
Location: Zagreb

Re: kritika

Unread post by garlic »

Prle Kc wrote:kolega garlic ima tema u koje idu pripadajuće slike, npr. Koprivnica druženje članova ili Murter. na nekim forumima ti treba dva klika mišem, a ovdje!¨?? o tome pišem, nažalost moderatori su se pogubili u vremenu i prostoru.
Ovo je samo primjer da vidiš kako je moguće. Slike ne možeš direktno uploadati na forum zbog ograničenog serverskog prostora foruma. No međutim, druga stvar je problem, i za to Andre zna ali ne reagira.
Andre Lenk
Site Admin
Posts: 1448
Joined: 20 Jan 2010, 20:47

Re: kritika

Unread post by Andre Lenk »

Forum je nadograđen, upload slika je jednostavniji...
pogledati: viewtopic.php?f=20&t=645
Etno kuća
Tipična kuća sa isključenom strujom,vodom i telefonom zbog neplaćenih računa.
Post Reply